Bober zadebiutował jako pierwszy!

Michał Bobrowski jako pierwszy z zimowych nabytków zadebiutował w barwach Korony Stróżewo.

Przed startem rundy wiosennej do drużyny dołączył Robert Kreskowiak ze Stelli Białośliwie, Kamil Szak z Iskry Wyszyny oraz Michał Bobrowski z Nielby Wągrowiec. W pierwszym meczu o punkty szansę pokazania swoich umiejętności dostał jedynie ten ostatni. 19-latek wyszedł w podstawowym składzie, przez trenera został umieszczony na prawej pomocy i zagrał 45 minut. Został zmieniony w przerwie meczu przez Kamila Szewczyka.

Jak młody pomocnik oceni swój pierwszy oficjalny występ w niebiesko-białych barwach? - Mój debiut oceniam jako udany. Wygraliśmy ważny mecz i to dość wysoko, jednak moja indywidualna postawa mogła być lepsza, do pełnego zadowolenia zabrakło bramki. Mam nadzieje, że w kolejnym spotkaniu uda mi się zaliczyć debiutanckie trafienie. Najważniejsze jest jednak to, że zgarnęliśmy 3 punkty – mówi i dodaje: - Drużyna zagrała bardzo dobre zawody szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej być może ze względu na korzystny wynik, trochę zwolniliśmy, ale udało nam się wygrać, a to był nasz główny cel przed meczem.