Do Korony dołącza kolejny zawodnik

Michał Bobrowski to trzeci zimowy transfer Korony Stróżewo. Młody pomocnik do drużyny dołącza z Nielby Wągrowiec na zasadzie wypożyczenia.

19-letni zawodnik pierwsze kroki piłkarskie stawiał w Sokole Pniewy, następnie trafił do szkółki piłkarskiej w Szamotułach, a stamtąd do Nielby Wągrowiec. W czwartoligowym klubie nie grał najwięcej, dlatego też postanowił zmienić zespół. - Każdy młody piłkarz chce grać jak najwięcej. Powinienem dostawać więcej szans na grę, niż to miało miejsce. Początki w nowej drużynie oceniam na bardzo pozytywne. Chłopacy przyjęli mnie bardzo dobrze. Widać, że w drużynie jest świetna atmosfera - mówi.

Michał gra na pozycji bocznego pomocnika, przez co trener będzie miał dodatkowe pole manewru, ustalając skład. – Moją najmocniejszym atutem jest dobra lewa noga. Będę chciał pomóc drużynie w wywalczeniu awansu do 4 ligi. Wierzę, że to się uda – dodaje.

Okazję do debiutu - tak jak reszta nowych zawodników - będzie miał w spotkaniu z Polonią Chodzież.

Autor zdjecia: Marcin Kotowski