Drużyny młodzieżowe zakończyły rundę jesienną

Oprócz seniorów swoja zakończenie rundy jesiennej miała także drużyna juniorów oraz orlików.

Na spotkaniu pojawili się trenerzy, zawodnicy, prezes klubu Sławomir Lisiewicz oraz osoby, które pomagają w funkcjonowaniu drużyn młodzieżowych. Miniona runda jesienna była dla naszych zespołów średnio udana.

Juniorzy stróżewskiej drużyny po rozegraniu ośmiu spotkań w ligowej tabeli zajmują 7 pozycje z dorobkiem sześciu punktów, po dwóch wygranych meczach. Było to z Kłosem Budzyń oraz Płomieniem Połajewo. W pozostałych konfrontacjach młodzi piłkarze musieli uznawać wyższość rywali.

Dwa zwycięstwa na swoim koncie ma również drużyna młodzików. W rundzie jesiennej rozgrywali oni dwukrotnie mecz z tą samą drużyną ze względu na małą liczbę zespołów w lidze. Dwukrotnie wygrywali oni z Unią Wapno. W pozostałych niektórych meczach brakowało szczęścia, aby wyniki były korzystniejsze.

Trenerzy podczas spotkania podziękowali za zaangażowanie na treningach oraz meczach. Zwrócili również uwagę na to, że nie wyniki są najważniejsze, lecz aktywne spędzanie czasu.

Tabela juniorów:

Tabela młodzików: