Dziękujemy Wam!

To było spotkanie dla tych osób, którzy swoimi działaniami powodują, że ten klub był, jest i będzie. Dziękujemy Wam!

W sobotę na Sali Wiejskiej w Stróżewie odbyło się spotkanie dla Przyjaciół Korony Stróżewo. Nasz klub istnieje już piętnaście lat i właśnie przez ten czas było dużo lepszych i gorszych momentów. Jednak najważniejsze jest to, że zawsze działaliśmy #RazemDlaKorony.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego przemówienia prezesa klubu Sławomira Lisiewicza oraz menadżera Tomasza Gerke. Chwilę później została zaprezentowana prezentacja podsumowująca działalności klubu oraz wręczone pamiątkowe statuetki dla wszystkich Przyjaciół, którzy przez te kilkanaście lat – niezależnie, kiedy to miało miejsce – wspierali Koronę. Po części oficjalnej odbył się poczęstunek oraz wywiązały się rozmowy między zaproszonymi gośćmi, dotyczące dalszej działalności klubu.

Przyjaciele Korony Stróżewo:

- Sławomir Lisiewicz