Fryga wraca do Korony

Krzysztof Troczyński ponownie będzie reprezentował barwy stróżewskiego zespołu. Tym samym jest to drugi letni nabytek.

34-letni pomocnik, który również może występować na pozycji napastnika, Koronę opuścił na początku 2017 roku. Od tamtego czasu rywalizował na boiskach A klasowych, przywdziewając trykot Iskry Wyszyny. Przez ten pobyt był wyróżniającą postacią swojej drużyny i również czołowym strzelcem.

- Czas w Iskrze uważam za udany. Końcowy wynik był zadowalający, chociaż zabrakło bardzo niewiele do gry w barażach o okręgówkę. Napsuliśmy trochę krwi drużynom, które ostatecznie awansowały. Natomiast co do mojej dyspozycji, to w rundzie jesiennej strzelałem dużo bramek, ale wiosną już niestety gorzej. Było to też spowodowane mniejszą liczbą rozegranych meczów przez wyjazd za granicę – mówi.

Fryga jednak postanowił wrócić do drużyny, w której występował w latach 2011-2017. Teraz chce jej pomóc w nadchodzącym sezonie. – Moje nastawienie jest pozytywne. Jest sporo chłopaków ze „starej gwardii”, jest też kilka nowych twarzy, ale atmosfera jest bardzo dobra. Na treningu każdy daje z siebie maksa, bo sezon chce rozpocząć w wyjściowym składzie. Dlatego też myślę, że damy sobie radę w klasie międzyokręgowej - dodaje.