Juniorzy: To nie była udana jesień

Juniorzy: To nie była udana jesień

Drużyna juniorów Korony Stróżewo, którzy byli prowadzeni przez Marka Trzebnego jakiś czas temu zakończyli rundę jesienną. Tak więc nastał czas na podsumowanie ich zmagań.

Runda w naszym wykonaniu była nieudana. Na plus można stwierdzić, że nowo zbudowana drużyna, pokazywała w niektórych meczach charakter i udowodniliśmy, że można powalczyć z każdym - mówi Hubert Wojciechowski, kapitan zespołu.

Nieco ostrzej o postawie drużyny wypowiada się Dawid Kaczmarek, który gra na pozycji bramkarza, a także pełni funkcję golkipera rezerwowego w seniorskiej drużynie. - Nasza runda była tragicznie, bo mamy na swoim koncie tylko 2 punkty. Brakuje nam osób, które mogłyby wnieść więcej jakości z przodu, bo gra w obronie wygląda w miare dobrze. Jednak nie będziemy zdobywać punktów, jeżeli nasza ofensywa pozostawia sporo do życzenia - twierdzi.

Piłkarze Marka Trzebnego jesienią rozegrali łącznie 10 spotkań, a ich pierwszy mecz odbył się 2 września br. Przeciwnikiem była drużyna Lubuszanina Trzcianka, która wygrała bez większych problemów 5:0 na własnym terenie. Kolejne dwa spotkania kończyły się wynikami: porażka 2:1 z Fortuną Wieleń i 0:5 z Kłosem Budzyń. W czwartej kolejce juniorzy zremisowali 1:1 z Sokołem Damasławek, a bramkę na wagę punktu zdobył Bartosz Srebny. Na koniec była porażka 1:3 z Polonią Chodzież.

Po rozegraniu pięciu spotkań nastąpiła runda rewanżowa, która rozpoczęła się od remisu 1:1 z Lubuszaninem Trzcianka (bramka Piotr Rogacki). W czterech kolejnych spotkaniach młodzi koroniarze schodzili z boiska pokonani. Najpierw pechowo 2:3 z Fortuną Wieleń, później już bardziej zdecydowanie 0:5 z Kłosem Budzyń, 0:6 z Sokołem Damasławek i 4:0 z Polonią Chodzież.

To wszystko spowodowało, że piłkarze Marka Trzebnego przerwę zimową spędzą na ostatnim miejscu w tabeli, jednak Hubert Wojciechowski - kapitan drużyny - wierzy, że wiosna będzie bardziej udana. - Przede wszystkim mam nadzieję na większą frekwencję i mobilizacje na treningach, co powinno skutkować lepszym bilansem punktowym. Będziemy walczyć o lepszą grę i zdobycie jak najwięcej punktów - zapewnia.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości