Kolejny mecz, kolejna porażka...

Korona Stróżewo przegrała kolejne spotkanie. Na własnym stadionie lepszy okazał się zespół TPS Winogrady Poznań wygrywając aż 2:6.

Tak złej serii meczów bez wygranej nie było już dawno… W ostatniej kolejce Korona przegrała już ósmy mecz w sezonie.

Konfrontacja z poznańską drużyną rozpoczęła się bardzo dobrze, bo od szybkiej strzelonej bramki przez Marcin Hadała. Jednak później grali już tylko goście... Już w 13 minucie do wyrównania doprowadził Adrian Niemczyk. Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Artura Nowaka dwukrotnie Kamil Padło i jeden raz Sebastian Raczkowski.

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił. Mimo, że drużyna TPS Winogrady miała korzystny wynik, nie zamierzała się tylko bronić. Chociaż w 48 minucie kontaktową bramkę zdobyli koroniarze za sprawą Pawła Kurnika, to odpowiedź rywali była natychmiastowa. W 55 minucie bramkę na 2:5 strzelił Kamil Lulka, a 20 minut później kropkę nad „i” postawił Adrian Niemczyk, zdobywając szóstą bramkę dla swojego zespołu.