Korona Stróżewo 1:1 Pogoń Łobżenica

Po dwóch porażkach z rzędu Korona Stróżewo w końcu zdobyła punkt. W VIII kolejce ligi międzyokręgowej piłkarze Marka Trzebnego zremisowali 1:1 z Pogonią Łobżenica.
Od pierwszego gwizdka sędziego to goście przejęli inicjatywę w spotkaniu i stwarzali sobie groźne sytuacje bramkowe. Koroniarzy od utraty bramki najpierw uratował słupek, a następnie piłkarze Pogoni dwukrotnie marnowali sytuacje sam na sam. W 18 minucie jednak rywale dopięli swego i objęli prowadzenie. Jan Bruski skierował piłkę do pustej bramki po dobrym rozegraniu akcji. Gospodarze jednak bardzo szybko doprowadzili do wyrównania po niespełna 120 sekundach. Po zamieszaniu w polu karnym piłka spadła pod nogi Pawła Kurnika, który pewnym strzałem pokonał bramkarza. Mimo, że wynik był remisowy, to obraz nie uległ zmianie. To goście przeważali na boisku, a Korona starała się grać z kontrataku, ale nie stwarzała sobie zbyt dużo sytuacji.

W drugiej połowie ponownie Pogoń Łobżenica rządziła na boisku. Goście mimo przewagi nie potrwafili rozstrzygnąć losów spotkania na swoją korzyść. Ich ataki były skutecznie powstrzymywane przez obrońców Korony bądź też dobrze interweniował Artur Nowak. Natomiast Stróżewski zespół raz miał dobrą sytuację, ale w dogodnej sytuacji Rafał Skiba nie czysto trafił w piłkę i tym samym bramkarz bez problemu obronił. Do końcowego gwizdka wynik nie uległ zmianie i tym samym oba zespoły podzieliły się punktami.