Korona zagra z Tarnovią. Odniesie zwycięstwo?

Korona Stróżewo na własnym boisku podejmie Tarnovie Tarnówkę w ramach 13. kolejki klasy okręgowej. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 2 listopada o godzinie 13:00.

Nie pozwolić odjechać czołówce.

Porażka z Unią Wapno w ostatniej kolece było z pewnością bolesne. Tym bardziej, że z przebiegu spotkania podopieczni Tomasza Gerke byli drużyną lepszą. Piłka nożna ma jednak do siebie to, że nie zawsze wygrywa drużyna lepsza, a ta, która strzeli więcej bramek.Sezon jednak jest długi i w kolejnym meczu koroniarze nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, żeby drużyny z czołówki ligi nie odskoczyły na wyższą ilość punktów,

Konsekwencja po meczu w Wapnie.

Jeden z piłkarzy Unii Wapno został zdyskwalifikowany na 7 miesięcy we wszystkich rozgrywkach. Dwóch kolejny będą zmuszeni odpocząć odpowiednio w 5 i 3 meczach, co świadczy o tym, co działo się właśnie w ostatnią niedzielę. Natomiast na 4 i 3 mecze została zawieszona dwójka zawodników stróżewskiej drużyny. - Chłopaków zabraknie w tych konfrontacjach, ale myślę, że damy sobie radę. Czekamy jednak na ich szybki powrót - tłumaczy Tomasz Gerke, opiekun seniorskiego zespołu.

Na co stać Tarnówkę?

Tarnovia po 12. kolejkach klasy okręgowej zajmuje 10 miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 14. punktów. Wygrali 4 spotkania, 2 zremisowali i sześciokrotnie z boiska schodzili pokonani. Co ciekawe, na pięć spotkań wyjazdowych we wszystkich ponieśli porażkę. Ich bilans w meczach wyjazdowych również jest niekorzystny, bo strzelili 3 bramki i aż 21 stracili. Koroniarze będą chcieli zrobić wszystko aby ten bilans się nie zmienił w sobotę.

Korona Stróżewo - Tarnovia Tarnówka
Data: 2 listopada, godzina 13:00