Memoriał imienia Macieja Dąbrowskiego!

4 września 2011 - to data, która kibicom, piłkarzom, zarządowi Korony, a w szczególności rodzinie Ś.P. Macieja Dąbrowskiego zapadnie na zawsze.

Właśnie wtedy dotarła do nas tragiczna informacja o tym, że Dąbas zginął wypadku samochodowym. Mimo, że Naszego Przyjaciela wśród nas nie ma od blisko czterech lat, to w sercach nadal wszyscy odczuwamy wielki ból.

Oddając cześć i hołd Maciejowi, w sobotę 25 lipca odbędzie się memoriał jego imienia. Zagrają takie drużyny jak Leśnik Margonin, Polonia Chodzież, Kłos Budzyń i Korona Stróżewo. Początek od godziny 13:00.

Maciej był uważany za Naszego boiskowego Semira Stilicia, który jednym niekonwencjonalnym podaniem zaskakiwał linię obrony przeciwnika. Do tego popisywał się pięknymi dryblingami i bramkami.

Oprócz tego, że był bardzo dobrym piłkarzem również był wspaniałym człowiekiem, darzony szacunkiem przez kibiców, kolegów z drużyny i sztab szkoleniowy.

14-stka już na zawsze pozostanie numerem Macieja Dąbrowskiego. A nam zostaje wiara w to, że patrzy na nas z góry i z całych sił nam kibicuje. Tym bardziej, będzie to robił jeszcze mocniej w sobotę, bo będziemy grali dla niego.