Ostatni mecz w tym roku i znowu porażka...

Korona Stróżewo w XVI kolejce klasy międzyokręgowej przegrała na własnym boisku z Płomieniem Połajewo 2:4. Tym samym przerwę zimową drużyna Marka Trzebnego spędzą na ostatnim miejscu w tabeli.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już w 9 minucie objęli prowadzenia za sprawą Norberta Trzebnego. Tym samym dla 20-letniego pomocnika był to premierowy gol w barwach Korony. Goście w 24 minucie jednak doprowadzili do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Kamil Magdziarz. W pierwszej połowie mimo kilku dobrych okazji strzeleckich jednej i drugiej drużyny, to wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie padło znacznie więcej bramek. Płomień w 58 minucie objął prowadzenie. W jednej z akcji Michał Andrzejczak niefortunnie interweniował i skierował futbolówkę do własnej bramki. Niespełna 120 sekund później było już 1:3, a bramkę zdobył Robert Sołowiej. Mimo już dwubramkowego prowadzenia przez gości, to Korona zdołała jeszcze nawiązać walkę. W 82 minucie Paweł Kurnik pokonał bramkarza drużyny przeciwnej Zbyt długo taki wynik jednak się nie utrzymał, bo w kolejnej akcji Płomień podwyższył prowadzenie. Bramkę numer cztery zdobył Kamil Magdziarz.