Pięciu wspaniałych 2016 roku

Nagrody za 2016 rok zostały rozdane. Wyróżnionych zostało pięć zawodników.

Tytuł najlepszego zawodnika Korony Stróżewo wg kibiców trafił do Macieja Dąbrowskiego, który wygrał w specjalnej ankiecie przygotowanej na naszej stronie. 27-letni napastnik tylko jednym głosem pokonał Mateusza Dregera.

Autorem najładniejszej bramki został Łukasz Walkowiak. W spotkaniu II rundy Pucharu Polski Korona pokonała Iskrę Wyszyny 6:0, a wynik spotkania w 3 minucie otworzył właśnie Waluś. W środku boiska sfaulowany został jeden z zawodników gospodarzy, a sędzia odgwizdał rzut wolny. Doświadczony pomocnik oddał strzał "bez gwizdka" z ponad 30 metrów, dzięki czemu całkowicie zaskoczył bramkarza rywali i piłka wpadła do bramki.

Najlepszym zawodnikiem sezonu wg zarządu został Daniel Kryś, który na boisku zostawiał zawsze dużo zdrowia. Środkowy pomocnik charakteryzował się ogromną wolą walki i determinacją, dlatego nagroda w pełni zasłużona.

Odkryciem roku został Andrzej Gapiński, który dołączył do zespołu w zeszłym roku po krótkiej przerwie. Zmienił jednak swoją pozycję: z bramkarza przekwalifikował się na lewego obrońcę, co okazało się strzałem w przysłowiową "dziesiątkę".

Piąta i ostatnia nagroda, zaskoczenie roku, trafiła do Piotra Ławniaczaka. W tym roku Marek Trzebny postawił właśnie na Ławkę, a on odwdzięczył się bardzo dobrą grą.