PKO: CUK Ubezpieczenia sponsorem meczu z Zamkiem Gołańcz

Na sobotnim meczu Korony Stróżewo z Zamkiem Gołańcz zostaną przeprowadzone konkursy, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Niespełna miesiąc temu podczas spotkania z Orkanem Śmiłowo były przeprowadzone konkursy z inicjatywy Neo-Invest i stacji paliw z Wyszyn. Natomiast w najbliższej kolejce będą nagrody zafundowane przez firmę CUK Ubezpieczenia.

Kibice przy wejściu  na trybuny otrzymają bezpłatną numerowaną ulotkę. Spośród nich zostaną wylosowane osoby, które powalczą o nagrody w konkursie rzutów karnych. Do wygrania jest: piłka oraz dwa bony na ubezpieczenia o równowartości 50 i 100 złotych, do wykorzystania w firmie CUK.

Natomiast w drugim konkursie do wygrania jest rower. Aby wziąć w nim dział wystarczy wejść na stronę www.cuk.pl, wykonać kalkulację ubezpieczenia OC/AC i wysłać ją e-mailem na adres: chodziez@cuk.pl lub przynieść do placówki przy ul. Raczkowskiego 10 w Chodzieży.