PKO: Część spotkań XVI kolejki PKO odwołana

Mecz Korony Stróżewo z Polonią Jastrowie – podobnie jak kilka innych spotkań – został odwołany z powodu złego stanu boiska. Na inauguracje rundy wiosennej udało się jednak rozegrać dwa mecze.

Jedną z ważniejszych informacji jakie pojawiły się w ciągu ostatnich tygodni, to wycofanie się z rozgrywek Orła Osiek. Nieoficjalnie o takiej decyzji mówiło się od początku roku, ale przed startem rozgrywek decyzja została potwierdzona i przekazana do publicznej wiadomości. Tym samym mecze z tą drużyną będą weryfikowane jako walkower.

Piłkarze wszystkich klubów PO żyli w długiej niepewności, czy przystąpią do rozgrywek zgodnie z planem, czy też nie. Stan kilku boisk na to nie pozwalał i tym samym część spotkań została przełożona. Do rywalizacji przystąpiły tylko cztery zespoły.

Leśnik Margonin na własnym boisku pokonał 5:1 Włókniarz Okonek, a Noteć Rosko ograł 4:0 Sokół Damasławek. Nowe terminy zaległy meczów nie zostały jeszcze ustalone.