PKO: Do Roska po trzy punkty!

Korona Stróżewo w niedziele rozegra swój drugi mecz ligowym. Na wyjeździe zmierzy się z Notecią Rosko.

Dobrze rozpoczęta runda wiosenna.

Po pierwszym spotkaniu są powody do zadowolenia. Sobotni pojedynek z Sokołem nie był porywającym widowiskiem, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Najważniejsze jest jednak to, że nieliczne okazje bramkowe udało się wykorzystać. Takie mecze też trzeba umieć wygrywać. Korona w pierwszym meczu udowodniła, że nadal będzie liczyć się w walce o pierwsza trójkę.

Pauza Siwka. Kto za niego?
W konfrontacji z Sokołem Damasławek czwartą żółtą kartkę w tym sezonie otrzymał Wojciech Siwek, dlatego też nie będzie mógł on zagrać w niedzielę. Trener jednak nie będzie miał problemu, aby go zastąpić. Na lewej stronie defensywy zagrać może Mateusz Kołodziejczyk, którego miejsca na prawej stronie zająć Michał Andrzejczak, Krystian Urbański, czy też Bartosz Antosik. Natomiast wszyscy pozostali zawodnicy będą do dyspozycji trenera.

Trudny rywal, trudny teren
W poprzedniej rundzie Koronie udało się wygrać z Notecią Rosko 3:2, ale rywal napsuł sporo krwi gospodarzom. Podobnie jak spotkania z Sokołem Damasławek, tak z Roskiem nie należą do kategorii łatwych. W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej Noteć na własnym boisku pokonała lidera Wełnę Skoki 2:1, czym sprawiła dużą niespodziankę. Natomiast w kolejnym spotkaniu zremisowała 1:1 z Fortuną Wieleń.

Noteć Rosko – Korona Stróżewo
Data: 2 kwietnia, godzina 14:00