PKO: Hit XX kolejki w Stróżewie oraz 600zł dla Kibiców!

Korona Stróżewo po tygodniowej przerwie zagra o ligowe punkty. W sobotę do Stróżewa przyjedzie Sparta Złotów. Początek meczu o godzinie 16:00.

Bez Jeżola, ale już z Beką i Jopkiem.
W konfrontacji ze Stellą Białośliwie w składzie zabrakło pauzującego za żółte kartki Michała Andrzejczaka oraz Radosława Jopp, który mecz opuścił ze względów prywatnych. Jednak bez nich piłkarze Marka Trzebnego wygrali bez problemu 4:2. W najbliższą sobotę zabraknie natomiast Rafała Skiby, który będzie pauzował za cztery żółte kartki. Tym samym środek obrony będzie tworzył duet Andrzejczak-Siwek, grając już niejeden raz obok siebie, tak więc nie ma mowy o braku zrozumienia. – Rafał to ważny zawodnik formacji defensywnej, ale jestem pewien, że poradzimy sobie tym razem bez niego – mówi kapitan drużyny.

Ofensywa pokazuje siłę.
Dawid Chmielnicki oraz Paweł Kurnik od początku rundy wiosennej imponują formą strzelecką. Zdobyli oni odpowiednio cztery oraz trzy bramki, a po za tym odnotowywali asysty przy innych trafieniach. W ostatnim meczu na listę strzelców wpisał się również Filip Konarski, który powoli zaczynać wracać do wysokiej formy z jesieni. W ostatnim meczu z ciekawej strony zaprezentował się Daniel Gapiński oraz Michał Bobrowski. Natomiast w obwodzie do dyspozycji trenera pozostaje Kamil Szewczyk i Bartosz Antosiki, którzy na pewno nie odpuszczą walki o pierwszy skład. Tak więc trener ma w kim wybierać.

Jak zagra Sparta?
W pierwszych wiosennych kolejkach drużyna ze Złotowa pauzowała – tak, jak kilka innych - z powodu złej nawierzchni. Tym samym nie rozegrała meczu w Chodzieży i Białośliwiu. O punkty zagrali dopiero w ostatni weekend z Notecią Czarnków, ale ich forma to duża niewiadoma. Spartanie przegrywali do 80 minuty, jednak ostatecznie udało im się szalę zwycięstwa przechylić na swoją korzyść po dwóch bramkach Michała Fertikowskiego. Uwagę trzeba zwrócić na Łukasza Gollę oraz Karola Jurka. Pierwszy z nich strzelił kilka bramek w meczach sparingowych, natomiast drugi dołączył do drużyny z Pogoni Łobżenica.

Korona Stróżewo – Sparta Złotów
Data: 21 kwietnia, godzina 16:00
Miejsce: Stadion w Stróżewie, wejście bezpłatne. Podczas meczu zostanie przeprowadzony konkurs dla kibiców
Sędziowie: