PKO: Kolejny wyjazdowy mecz

Korona Stróżewo rozegra drugi mecz pod rząd na wyjeździe. Przeciwnikiem będzie czarnkowska Noteć.

Zagrać lepiej niż w Złotowie
Co prawda tydzień temu Korona nie przegrała, ale „tylko” zremisowała. Zawodnicy jadąc na to spotkanie myśleli tylko o zdobyciu trzech punktw, jednak celu nie udało się zrealizować. Patrząc z perspektywy czasu ten punkt również jest cenny, bo Sparta to silna drużyna, która na początku sezonu potwierdza wysoką dyspozycję. W ostatniej konfrontacji nie było dużo sytuacji podbramkowych, przez to o strzelenie goli było znacznie trudniej.

Noteć poniżej oczekiwań
Noteć Czarnków sezon rozpoczęła dość średnio. Na koncie mają dwa zwycięstwa, tyle samo porażek i jeden remis. Z pewnością dla kibiców regionalnej piłki może to być zaskoczenie, bo – jakby nie patrzeć – w każdym sezon była to drużyna, walcząca o kluczowe lokaty. Szczególnie może zaskakiwać porażka z Orłem Osiek 1:2. Co więcej drużyna prowadzona przez Roberta Solarka podobnie jak Korona odpadła również z rywalizacji o Puchar Polski, przegrywając w pierwszej rundzie z Orłem Pęckowo 2:0.

Mecze z Czarnkowem zawsze atrakcyjne
Konfrontacje między tymi drużynami zawsze dostarczają dużo bramek i sporo emocji. Obie ekipy preferują ofensywny styl gry, co przekłada się na spora ilość sytuacji do strzelenia bramek. Co więcej, bardzo często bywa tak, że w spotkaniu naprzeciw siebie skuteczność stoi na wysokim poziomie. Czy podobnie będzie w sobotnie po południe? Na pewno tego by sobie życzyli zgromadzeni kibice na stadionie.

Noteć Czarnków – Korona Stróżewo
Data: 9 września, godzina 14:00
Miejsce: Czarnków, ulica Nowa 8
Sędziowie: Oskar Reike, Paweł Król, Marcin Stefanów