PKO: Korona wygrywa z Połajewem i ma 3 miejsce!

Korona Stróżewo wygrała swój ostatni mecz z Płomieniem Połajewo i w konsekwencji zajęła trzecie miejsce w tabeli.

To spotkanie miało kluczowe znaczenie o końcowej klasyfikacji tabeli. Jako pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy Korony, a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Troczyński w 13 minucie spotkania. Odpowiedź gospodarzy nastąpiła 15 minut później, po tym jak do bramki Maciej Hudzińskiego piłkę skierował Piotr Grabarz. Jednak jeszcze przed przerwą Korona objęła prowadzenie po trafieniu Mateusza Kołodziejczyka.

W drugiej połowie zarówno gospodarze, jak i goście mieli swoje okazje do strzelenia bramek, ale za każdym razem zawodnicy nie porafili skierować piłki do siatki i mecz zakończył się wynikiem :.