PKO: Korona zgasiła Płomień

Korona Stróżewo wygrała ważny wyjazdowy mecz z Płomieniem Połajewo 2:0 po bramkach Pawła Pańczyszyna i Krzysztofa Troczyńskiego.

Przez większą część meczu gra toczyła się w środku boiska. Nie brakowało także ostrej walki. Było widać, że jednym i drugim bardzo zależało na zwycięstwie. Lepszy okres gry Korony Stróżewo został udokumentowany bramką. Na listę strzelców wpisał się Paweł Pańczyszyn, który tym samym zdobył swoją pierwszą bramkę dla stróżewskiego zespołu.

Druga połowa była podobna do pierwszej, a w 69 minucie prowadzenie podwyższył Krzysztof Troczyński. Korona mając już pewne prowadzenie, nie angażowała się aż tak bardzo w akcje ofensywne, tylko skupiła się na zabezpieczeniu tyłów. Cała defensywa w tym dniu spisywała się bardzo dobrze i udało się dowieść taki wynik do końca.