PKO: Korona zmierzy się z Płomieniem

W XXV kolejce pilskiej lasy okręgowej Korona Stróżewo na własnym boisku zmierzy się z Płomieniem Połajewo. Początek meczu o godzinie 17:00.

Potrzebne zwycięstwo.
Ostatnie zwycięstwo dla piłkarzy Marka Trzebnego było bardzo ważne, a okoliczności jeszcze bardziej budujące. Udało się przerwać serię trzech meczy bez wygranej. W środę dwie bramki Marcina Hadały oraz jedna Dawida Chmielnickiego zapewniły trzy punkty w starciu z Polonią Chodzież. Dzięki temu udało się zmniejszyć stratę do podium do jednego punktu. Co ciekawe trzecie miejsce obecnie zajmuje... Płomień Połajewo. W sobotę nie będzie mógł zagrać Michał Andrzejczak, który cały czas zmaga się z urazem kolana. Poza tym trener będzie miał wszystkich zawodników do dyspozycji.

Najciekawszy mecz kolejki.
Patrząc na zestawienie par XXV kolejki pojedynek, do jakiego dojdzie w Stróżewie, wysuwa się na pierwsze miejsce. Zagrają ze sobą drużyny, które mają bardzo dobrą siłę ofensywą. Starają się grać efektownie, a co za tym idzie - kibic nie będzie miał prawa do narzekania. Za każdym razem, jak spotykały się obie drużyny na boisku, padało dużo bramek. W zeszłej rundzie udało się wygrać 2:3, a w poprzednim sezonie odpowiednio na wyjeździe 0:2 oraz 7:2 przed własną publicznością. Jak będzie tym razem?

Płomień Połajewo - trudny przeciwnik.
Nie ma co ukrywać, że drużyna z Połajewa jest uzależniona od Roberta Sołowieja oraz Romana Koczorowskiego. Są oni liderami, którzy potrafią zrobić różnicę na boisku. Mają oni duży wpływ na to, że Płomień obecnie zajmuje w tabeli 3 miejsce. W ostatnim spotkaniu przegrali ze Spartą Złotów na własnym boisku 0:1, ale teraz będą chcieli przyjechać do Stróżewa po trzy punkty. Pojedynek będzie o tyle ciekawszy, że ewentualna strata punktów przez rywali spowoduje, że mogą stracić trzecie miejsce na rzecz innej drużyny, a będą chcieli tego uniknąć za wszelką cenę.

Korona Stróżewo - Płomień Połajewo
Data: