PKO: Ławka i Beka przed meczem z Wełną

Czego spodziewać po najbliższych rywalach? Na to pytanie odpowiada Michał Andrzejczak i Piotr Ławniczak.

- bramkarz Korony Stróżewo, Piotr Ławniczak:
Mecz będzie na pewno wyrównany, w końcu lider mierzyć się będzie z wiceliderem. Nikogo z naszej kadry nie trzeba szczególnie motywować na takie widowisko, znamy swoją piłkarską wartość, dodatkowym atutem będzie nasze boisko. Myślę, że kluczem będą przekazane przez nasz profesjonalny sztab z Tomaszem Gerke na czele niuanse taktyczne, które przekażą nam na odprawie przedmeczowej. W tym meczu interesują nas tylko trzy punkty.

- kapitan i obrońca Korony Stróżewo, Michał Andrzejczak:
Myślę, że jest to najlepszy zespół w naszej grupie, który najlepiej operuję piłką w pomocy z 3 wyróżniającym się zawodnikami w ofensywie. Ich wyniki pokazują, że mają potencjał i go w pełni wykorzystują. Na pewno przyjadą do Stróżewa po zwycięstwo, ale postaramy się im to utrudnić. Zagramy najlepiej, jak umiemy, aby ucieszyć naszych kibiców i zniwelować różnicą punktową między nami.