PKO: Osiek zdemolowany

Korona Stróżewo nie zwalnia tempa! W czwartej kolejce rozgromiła Orła Osiek aż 7:0! Dwie bramki w tym meczu zdobył Paweł Kurnik, a po jednym trafieniu zaliczyli Daniel Gapiński, Rafał Skiba, Filip Konarski, Bartosz Antosik oraz Rafał Chojnacki.

Gospodarze od początku mieli dużą przewagę nad rywalem, której nie oddali do końca meczu. Już w pierwszym kwadransie piłkarze Marka Trzebnego kilka razy groźniej atakowali bramkę gości. Swoje szanse mieli Paweł Kurnik, Filip Konarski i Adam Urbański. Najlepszą z nich zmarnował właśnie ostatni z wymienionych zawodników, który nie zdołał pokonać bramkarza w sytuacji sam na sam. Jednak w 26 minucie zrehabilitował się, kiedy to piłkę do pustej bramki wyłożył Danielowi Gapińskiemu, który tym samym otworzył wynik spotkania. Dobra gra została udokumentowana kolejnymi bramkami. W 34 minucie Paweł Kurnik idealnie podał do Rafała Skiby, który mocnym strzałem pod poprzeczkę, umieścił piłkę w bramce. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Kurnik, który z okolic pola karnego zdecydował się na strzał, a piłka zatrzymała się dopiero w siatce. Goście w pierwszej połowę tylko raz zmusili do interwencji stojącego w bramce Artura Nowaka.

Po zmianie stron na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać. Upływała 52 minuta, kiedy to prowadzenie podwyższył Filip Konarski. Czterobramkowe prowadzenie dla Korony w tym dniu to było zbyt mało. Kolejną bramkę strzelił Bartosz Antosik. Dostał on podanie z drugiej linii od Daniela Krysia i stanął oko w oko z golkiperem rywali. Widać było, że drużyna Orła Osiek była zniechęcona do gry i myślała o tym, aby spotkanie skończyło się najszybciej, jak to możliwe. . Szóstą bramkę zdobył Paweł Kurnik, a przysłowiowy gwóźdź do trumny wbił Rafał Chojnacki, wykorzystując prostopadłe podanie od Norberta Trzebnego.