PKO: Ostatni wyjazd w tym roku

Korona Stróżewo w przedostatniej kolejce rundy jesiennej zagra w wyjazdowym meczu z Fortuną Wieleń. Początek meczu w sobotę o godzinie 13:00.

W końcu wygrać
Po trzech meczach bez zwycięstwa czas wrócić na ścieżkę zwycięstw. Tym bardziej, że do końca rundy zostały już tylko dwie kolejki. W tym momencie już nie styl jest ważny, ale punkty, które są potrzebne, aby utrzymać dystans z czołówką. Po ostatnich słabszych występach Korona straciła miejsce lidera i spadła na trzecie miejsce. Jednak wszyscy w klubie mają ogromną nadzieję, że tym razem szczęście uśmiechnie się do Korony i to ona będzie na fotelu lidera przez przerwę zimową.

Wracają cenni zawodnicy
Rafał Skiba pauzowała z powodu limitu żółtych kartek. Maciej Dąbrowski w tym dniu wyjechał. Andrzej Gapiński cały czas leczy kontuzje, a dodatkowo zabrakło Bartosza Antosika. Szczególnie odczuwalny był brak pierwszej dwójki, ale zespół pokazał, że nawet bez ważnych zawodników potrafi grać z wymagającym przeciwnikiem. Po spotkaniu z Wełną pozostaje pewien niedosyt, ale także nie ma co rozpamiętywać tego meczu, tylko skupić się na najbliższym przeciwniku.

Rywal do ogrania
Rywal z najwyższej półki to nie jest, ale i tak trzeba do niego podjeść z szacunkiem. Szczególnie patrząc na ostatnie wyniki Korony, które nie są dobre. Będzie trzeba zagrać na 100%, aby odbudować morale i nabrać pewności siebie, która została delikatnie zachwiana. Fortuna to nie jest najtrudniejszy przeciwnik, jednak kilka razy już namieszał w lidze i może to zrobić po raz kolejny.