PKO: Remis w ostatniej kolejce

Korona Stróżewo zremisowała w ostatnim spotkaniu z Zamkiem Gołańcz 3:3.

Mecz od samego początku był otwartym i ciekawym widowiskiem dla kibiców. Żadna z drużyn nie postanowiła „murować” bramki, tylko chciała się zaprezentować jak najlepiej w ostatniej kolejce. Od pierwszego gwizdka sędziego, to goście dłużej utrzymywali się przy piłce i częściej znajdowali się pod bramką Macieja Hudzińskiego, jednak to Zamek wyszedł na prowadzenie. W 10 minucie rywale przeprowadzili kontratak, który wykorzystał Tomasz Krysiński. Na odpowiedź stróżewskiej drużyny nie trzeba było zbyt długo czekać. Rafał Skiba wykorzystał dośrodkowanie od kolegi z zespołu i strzałem głową pokonał bramkarza. Przed przerwą Zamek zdołał jeszcze przeprowadzić groźną akcję, która zakończyła się golem. Na listę strzelców wpisał się Kamil Kuzio. Mimo jeszcze kilku dobrych sytuacji Korony w pierwszej połowie to do przerwy prowadzili gospodarze.

Po zmianie stron Korona szybko doprowadziła do wyrównania. Michał Andrzejczak popisał się pięknym strzałem zza pola karnego i nie dał najmniejszych szans Hudzińskiemu na skuteczną interwencję. Na kolejną bramkę trzeba było czekać aż do 77 minuty, gdy Artura Nowaka pokonał Tomasz Krysiński, wpisując się na listę strzelców po raz drugi. Tej sztuki pozazdrościł mu zawodnik gości Michał Andrzejczak, który nie chciał być gorszy. W 83 minucie zdecydował się na strzał zza pola karnego, a piłka wpadła obok bezradnego bramkarza i tym samym „Beka” skompletował dublet. Jeszcze w 94 minucie piłkę meczową miał Rafał Skiba, ale w dogodnej sytuacji trafił źle w piłkę. Tym samym ostatni mecz sezonu 2016/2017 zakończył się podziałem punktów.