PKO: Stracone punkty w meczu z Roskiem

Korona Stróżewo zremisowała na własnym boisku z Notecią Rosko 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobył Adam Urbański oraz Paweł Kurnik.

Gospodarze od początku byli bardzo zdeterminowani, aby strzelić bramkę. Ta sztuka udała się dość szybko, bo w 16 minucie prowadzenie podopiecznym Marka Trzebnego dał Adam Urbański. Mimo jeszcze kilku dobrych okazji strzeleckich w pierwszej części meczu wynik nie uległ zmianie. Kibice dopiero więcej emocji zobaczyli po zmianie stron.

Druga część spotkania rozpoczęła się od zaciętej rywalizacji. Jedna i druga drużyna szukała swoich okazji do zdobycia bramek. Jednak najpierw na boisku pojawiły się emocje nie do końca pozytywne dla kibiców gospodarzy. W 61 minucie drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną obejrzał Krystian Urbański. Nie minęło raptem dziesięć minut, a boisko musiał opuścić Adam Urbański. Strzelec pierwszej bramki obejrzał bezpośrednio czerwoną za faul na rywalu. Mimo gry w osłabieniu Korona podwyższyła prowadzenie na 2:0 po tym, jak na listę strzelców wpisał się Paweł Kurnik. Takie wyniku jednak nie udało się utrzymać. W 76 minucie kontaktowego gola zdobył Jakub Napłocha, a niespełna 180 sekund później wyrównał Dawid Werda. W końcówce obie ekipy miały okazję, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.