PKO: W sobotę czas na derby

Korona Stróżewo w sobotę postara się zamazać plamę za wysoką porażkę w ostatniej kolejce. Przeciwnikiem będzie Iskra Wyszyny.

Zrehabilitować się za porażkę

Chyba żaden kibic Korony nie spodziewał się aż tak wysokiej porażki. Zaskoczeni zapewne byli sami piłkarze… W tym meczu jednak Rosko wygrało zasłużenie i potwierdziła, że u siebie jest bardzo mocna. Nie ma jednak co zbytnio rozpamiętywać tego spotkania, bo to już historia. W sobotę trzeba podejść z determinacją i wolą walki, aby udowodnić, że to tylko jednorazowy wypadek.

Nie lekceważyć rywala
Przeciwnik nie jest wymagający i pogodził się z tym, że spadnie do niższej klasy rozgrywkowej. Iskra obecnie skupia się na ogrywaniu młodszych zawodników, którzy w kolejnym sezonie będą stanowili o sile drużyny. Jest to idealny przeciwnik, aby wygrać różnicą kilku bramek. Piłka nożna ma jednak do siebie to, że niejednokrotnie potrafiła zaskoczyć, dlatego nie można w żaden sposób zlekceważyć rywala.

Derbowy pojedynek
Kiedyś grali w jednej drużynie, a tym razem staną naprzeciwko siebie, jako trenerzy. Mowa oczywiście o Marku Trzebnym i Cezarym Krukowskim. Zarówno jeden jak i drugi chciałby wygrać w tym prestiżowym pojedynku. Jesienią lepszy okazał się Trzebny, a jak będzie tym razem? Dodatkowo ten mecz będzie wyjątkowy także dla Łukasza Kisiel, który jest wychowankiem Iskry.

Korona Stróżewo - Iskra Wyszyny
Data: 8 kwietnia, godzina 16:00