PKO: W sobotę gramy z Unią

Korona Stróżewo w sobotę zagra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem na wyjeździe zmierzy się z Unią Wapno.

W Koronie bojowe nastroje
Ostatnie wysokie zwycięstwo sprawiło, że o porażce z Notecią Czarnków już nikt nie pamięta. Przeciwko Płomieniowi Połajewo piłkarze Marka Trzebnego zagrali bardzo dobrze i w kolejnej powtórzyć ten wyczyn. Szczególnie cieszy dobra forma Marcina Hadały, gole Łukasza Walkowiaka i Rafała Skiby oraz przełamanie Maciej Dąbrowskiego. Dobrze zaprezentował się również Daniel Gapiński, który otworzył wynik spotkania.

Będą rotacje w składzie?
Grać chce każdy, ale miejsc w pierwszym składzie jest tylko jedenaście. W ostatnim spotkaniu na ławce rezerwowych musiał usiąść Łukasz Kisiel, który wiosną przyszedł do Korony i grał od samego początku. Poza tym z rolą rezerwowego musi pogodzić się Piotr Ławniczak, w poprzedniej rundzie pewny punkt w bramce Korony. Oprócz tego do gry palą się Patryk Kamiński, Mateusz Kołodziejczyk, Krystian Urbański czy też Radosław Jopp. Trener ma w kim wybierać, a żaden z nich nie zamierza odpuścić.

Na co stać Unię?
Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jest to drużyna, która może wygrać z każdym, jak i z każdym przegrać. Na obecną chwilę Unia zajmuje 7 miejsca, mając 25 punktami na koncie. W tym sezonie spada aż pięć drużyn, dlatego wszystkie drużyny ze środka tabeli walczą zaciekle o powiększenie swojego dorobku punktowego. W tym gronie jest również Unia Wapno, dlatego nie odpuszczą żadnego spotkania.

Unia Wapno - Korona Stróżewo
Data: 29 kwietnia, godzina 16:30