PP: Korona zmierzy się z Notecią

Po dwóch wygranych meczach w lidze Koronę Stróżewo czeka kolejny sprawdzian. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć z Notecią Czarnków w ramach meczu Pucharu Polski.

Po dłuższym czasie zostają wznowione rozgrywki Pucharu Polski. W grze pozostało już tylko osiem zespołów. Korona w meczu ćwierćfinałowym zmierzy się z Notecią Czarnków, która w dwóch jesiennych meczach zdobyła zaledwie jeden punkt. W ostatniej konfrontacji przegrali ze Spartą Złotów aż 0:4, to na pewno nie stawia ich w komfortowej sytuacji przed środowym meczem. Wręcz przeciwnie nastroje mają piłkarze Korony, którzy są na fali wznoszącej. Dwa wygrane mecze dodają pewności siebie, chociaż rywal na pewno nie zostanie zlekceważony.

Trener Korony, Marek Trzebny być może będzie chciał dokonać paru zmian i dać pograć zawodnikom, którzy w ostatnim czasie grali mniej lub wcale. Stróżewski zespół w tych rozgrywkach zapewne będzie chciał zajść jak najdalej, a może stać się czarnym koniem rozgrywek i wygrać puchar? Na pewno byłby to duży sukces, ale najpierw, żeby tak się stało trzeba w środę zejść z boiska z korzystnym rezultatem.

Korona Stróżewo – Noteć Czarnków
Środa, 9 kwietnia 2014