Przygotowania w trakcie

Piłkarze Korony Stróżewo ciężko pracują nad formą do nowego sezonu. Od poniedziałku do piątku jednostki treningowe będą odbywać się codziennie. Charakter zajęć na obecną chwilę, to praca nad kondycją. Do tego także dochodzą elementy gierki. Natomiast praca nad stylem gry rozpocznie się od kolejnego tygodnia.

Drużyna seniorska rozegrała także pierwszy mecz kontrolny. W sobotę 23 lipca mierzyli się z Huraganem Pobiedziska, a końcowy wynik był korzystny dla piłkarzy Marka Trzebnego, którzy wygrali 2:1. Bramki dla Korony zdobył Michał Andrzejczak oraz Dorian Sarbinowski.

Kolejne sparingi zostaną rozegrane:

1. Leśnik Margonin – 29 lipca, godzina 19:00, Margonin
2. ARTO Trzcianka – 6 sierpnia, godzina i miejsce do ustalenia
3. Orkan Śmiłowo – 13 sierpnia, godzina i miejsce do ustalenia
4. Sparta Złotów – 20 sierpnia, godzina i miejsce do ustalenia

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zespół Korony wzmocni dwóch zawodników. Trener Marek Trzebny przyznaje, że to nie będą tylko uzupełnienia kadrowe, ale racjonalne wzmocnienie. Nie wiadomo jeszcze czy ktoś z drużyny odejdzie.

Start ligi zaplanowany został na 20 sierpnia, jednak w pierwszej kolejce nasza drużyna ma planową pauzę i swój mecz trzy punkty zagra tydzień później, a przeciwnikiem na wyjeździe będzie Sokół Damasławek.