Rafał Chojnacki z premierowym trafieniem

W ostatnim spotkaniu swoją premierową bramkę w barwach Korony zdobył Rafał Chojnacki.

Nie tak dawno młody napastnik debiutował w seniorskich rozgrywkach. Było to podczas meczu z Polonią Jastrowie, które ostatecznie wygraliśmy 6:2. Rafał przy wysokim prowadzeniu dostał szansę debiutu, z którego bardzo się cieszył.

Kolejną szansę dostał w IV kolejce, kiedy to Korona ograła Orzeł Osiek. Na boisku  pojawił się w 75 minucie, zastępując w ataku znacznie bardziej doświadczonego Pawła Kurnika. Spędzony kwadrans na placu gry wykorzystał perfekcyjnie, bo udało mu się strzelić premierową bramkę. 18-latek otrzymał prostopadłe podanie od Norberta Trzebnego i wykorzystał sytuację sam na sam, ustalając wynik meczu na 7:0.