Rafał Skiba z premierowymi bramkami

W meczu z Iskrą Wyszyny premierowe bramki w barwach Korony Stróżewo zdobył Rafał Skiba.

Doświadczony zawodnik do drużyny Trzebnego dołączył przed rozpoczęciem sezonu i od samego początku stanowi o sile defensywy. We wcześniejszych spotkaniach Jeżol – jak mówią na niego koledzy – miał już okazję bramkowe, ale nie udało mu się ich wykorzystać.

W derbowym pojedynku to właśnie Rafał w 22 minucie otworzył wynik spotkania, wykorzystując bardzo dobre podanie od kolegi z zespołu i strzałem w długi róg umieścił piłkę w siatce.

Zdobyta bramka bardzo dobrze wpłynęła na zawodnika, który szukał kolejnej okazji do powiększenia swojego dorobku. I udało mu się to w 67 minucie, kiedy to wykorzystał zamieszanie w polu karnym, podwyższając wynik na 3:0. Korona ostatecznie spotkanie wygrała 6:3.