Seniorzy: Remis w czwartym sparingu

Czwarty mecz sparingowy Korony Stróżewo i nadal bez wygranej. Tym razem piłkarze Tomasza Gerke zremisowali z KP Piła 4:4. Dwie bramki strzelił Marcin Hadała, a po jednym trafieniu zaliczyli Sebastian Mikołajczak i Mateusz Ćwiek.

Koroniarze do tego spotkania przystąpili mocno osłabieni kadrowo. Trener nie miał do dyspozycji w tym spotkaniu Wojciecha Siwka, Radosława Jopp, Michała Andrzejczaka, Huberta Wojciechowskiego, Damiana Śmigielskiego oraz Daniela Kozaka. Braki kadrowe spowodowały, że trener musiał nieco eksperymentować z wyjściową jedenastką. Tym samym Mateusz Ćwiek był testowany na pozycji numer 10.

W pierwszej połowie gra była nieco chaotyczna w wykonaniu obu drużyn, a jako pierwsi prowadzenie objęli piłkarze KP Piła, którzy objęli prowadzenie po pewnie wykonanym rzucie karnym. Właśnie takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron gra Korony nieco się poprawiła, co poskutkowało wyrównaniem. Marcin Hadała przedarł się lewą stroną i z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce. Chwilę później Sebastian Mikołajczak strzelił bramkę na 2:1. Ta bramka nieco rozluźniła koroniarzy, co wykorzystali piłkarze z Piły, w krótkim czasie zdobywając dwie bramki. Do remisu na 3:3 doprowadził Marcin Hadała. Jednak to nie było koniec strzelania w tym meczu. KP Piła wyszła ponownie na prowadzenie, ale bramkę wyrównującą zdobył Mateusz Ćwiek.