Seniorzy: Remis w pierwszym sparingu

Korona rozegrała swój pierwszy mecz kontrolny, w którym zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Mierząc się na boisku w Szamocinie z Nielbą Wągrowiec, po 90 minutach był wynik remisowy 2:2.

Prowadzenie objęła Nielba po tym, jak bardzo ładnym strzałem z dystansu popisał się Rafał Leśniewski i nie dał większych szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. W 55 minucie Korona zdołała doprowadzić do wyrównania. Paweł Kurnik zachował zimną krew w sytuacji sam na sam i bez większych problemów umieścił piłkę w siatce. Jednak kilka minut później rywale ponownie objęli prowadzenie. Tym razem bramkę zdobył Adrian Marchel. Piłkarze prowadzeni przez Marka Trzebnego zdołali się ponownie podnieść. W polu karnym sfaulowany został Wojciech Siwek, a sędzia odgwizdał rzut karny, który wykorzystał Rafał Skiba, zmieniając wynik na 2:2, który utrzymał się do końcowego gwizdka.

W spotkaniu z Nielbą Wągrowiec na boisku pojawili się także nowi zawodnicy Korony Stróżewo oraz potencjalni gracze, którzy od nowego sezonu będą reprezentować niebiesko-białe barwy. O szczegółach poinformujemy jednak w najbliższych dniach.