Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej

Drużyna seniorów Korony Stróżewo 15 stycznia rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 19 zawodników.

- W kolejnych trzech tygodniach zaplanowanych jest po 5 jednostek treningowych tygodniowo. Zajęcia będą odbywać się na hali, boisku orlik, siłowni oraz w terenie. Od 18 lutego, jeśli pogoda pozwoli, będą odbywać się treningi trzy razy w tygodniu na naszym boisku - mówi Tomasz Gerke, trener Korony.

Zostały również zaplanowane mecze sparingowe:
- Iskra Szydłowo, 1.02.2020 na boisku w Wałczu
- Polonia Jastrowie, 8.02.2020 na boisku w Wałczu
- Wełna Skoki, 15.02.2020 na boisku w Gnieźnie
- KP Piła, 22.02.2020 na boisku w Wałczu
- Sparta Złotów, 29.02.2020 na boisku w Wałczu
- Zamek Gołańcz, 7.03.2020 na boisku w Stróżewie

Zimowa przerwa w rozgrywkach, to także czas na zmiany kadrowe, które zapewne również będą miały miejsce w Koronie. Jednak mowa tutaj o transferach do klubu, a nie z klubu. - Na pewno nie chcę, aby ktoś z naszej drużyny odszedł, ponieważ wszyscy zawodnicy są dla mnie bardzo ważni. Zależy mi na szerokiej i wyrównanej kadrze, a przede wszystkim na zdrowej sportowej rywalizacji - zapewnia T.Gerke.