Seniorzy: Sześć bramek i remis w drugim meczu sparingowym

Korona Stróżewo w drugim spotkaniu zremisowała z Polonią Jastrowie 3:3. Bramki w tym spotkaniu zdobywali: Michał Andrzejczak, Marcin Hadała oraz Hubert Wojciechowski.

Polonia Jastrowie jest liderem A klasy (grupa: wielkopolska V) mając na koncie 35 punktów. W 13. kolejkach wygrali jedenastokrotnie oraz dwa razy zremisowali. Ani razu w sezonie 2019/2020 nie schodzili z boiska pokonani i mają imponujący bilans bramkowy - 68:6. Bez wątpienia w swojej grupie są najpoważniejszym kandydatem do awansu.

,

Mecz lepiej rozpoczęli poloniści, którzy objęli prowadzenie po bramce Łukasza Cyruka. Bramkę na 2:0 dla Polonii zdobył Krystian Wypchło. W pierwszej połowie padły jeszcze dwie bramki, ale tym razem na listę strzelców wpisywali się koroniarze. Na 2:1 trafił Michał Andrzejczak, a Marcin Hadała doprowadził do wyrównania.

Drugą połowę - ponownie - lepiej rozpoczęli przeciwnicy. Na 3:2 bramkę strzelił Adam Kołodziejak, a drugi mecz kontrolny ostatecznie zakończył się wynikiem remisowym - 3:3. Bramkę dla piłkarzy Tomasza Gerke zdobył Hubert Wojciechowski.