Transfery: Damian Śmigielski zawodnikiem Korony

Transfery: Damian Śmigielski zawodnikiem Korony

Korona Stróżewo dokonała pierwszego transferu podczas przerwy zimowej. W rundzie wiosennej w niebiesko-białych barwach będzie występował Damian Śmigielski, który został wypożyczony na pół roku z Nielby Wągrowiec.
 

Damian pierwsze kroki z piłką zaczął stawiać w 4 klasie podstawówki. - Mój nauczyciel wychowania fizycznego dostrzegł we mnie potencjał i w ten sposób trafiłem do Nielby Wągrowiec, gdzie przechodziłem przez kolejne szczeble wiekowe, aż w końcu trafiłem do pierwszej drużyny - mówi.
 

W seniorach regularnie grał w 4 lidze oraz ma takze kilka meczów w 3 lidze. Niestety, kontuzja a później natłok obowiązków wybiły go z rytmu treningowego. - Po rozmowach z trenerami, zdecydowaliśmy, że najlepszą opcją dla mnie będzie wypożyczenie. W tym momencie odezwał się do mnie trener Korony. Dodatkowo znałem dwóch obecnych zawodników ze Stróżewa, którzy wypowiadali się w samych zaletach o funkcjonowaniu klubu. Dlatego właśnie zdecydowałem się rozpocząć nowy etap właśnie w Koronie - wyjaśnia.


Jaki cel sobie stawia na rundę wiosenną? - Będę chciał pomóc drużynie w awansie do wyższej klasy rozgrywkowej. Dam z siebie maksa na boisku i mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy cel - kończy.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości