Transfery: Dawid Chmielnicki odchodzi do Polonii

Dawid Chmielnicki to drugi zawodnik, który w przerwie zimowej odchodzi z Korony Stróżewo. Jego nowym klubem będzie Polonia Chodzież, zajmująca ostatnie miejsce w pilskiej klasie okręgowej.

22-letni zawodnik do zespołu dołączył przed sezonem 2017/2018 razem z Filipem Konarskim, Adamem Urbańskim, Norbertem Trzebnym oraz Pawłem Kurnikiem. Od samego początku był wiodącą postacią w drużynie, a jego umiejętności były na tyle wszechstronne, że trener mógł wystawiać go niemal na każdej pozycji.

Po półtorarocznym pobycie Siwy postanowił wrócić do chodzieskiej Polonii, skąd trafił właśnie do Stróżewa. - Chciałbym pomóc chodzieskiej drużynie wyjść z dołka tabeli, a także w większym stopniu zająć się pracą – mówi Siwy i dodaje: - Mój czas spędzony w Koronie uważam za udany. Było kilka fajnych spotkań, ale zdarzały się również słabsze. Przez ten czas na treningach, jak i w meczach dawałem z siebie 100%. Z pewnością będę ten czas wspominał dobrze.