Trzeci sparing - drugi remis

W trzecim meczu sparingowym Korona Stróżewo zremisowała z Leśnikiem Margonin 1:1. Bramkę dla Korony zdobył Krzysztof Troczyński.

Do tego meczu - zresztą jak w dwóch poprzednich - Korona przystąpiła bardzo osłabiona. Na dzisiejszym meczu zjawiło się zaledwie dwunastu zawodników, w tym dwóch bramkarzy.

Mimo, że Leśnik gra w wyżej klasie rozgrywkowej, to różnica w grze nie była odczuwalna. Korona stwarzała sobie dogodne sytuacje, jednak to rywale zdobyli pierwsi bramkę. Odpowiedź naszych piłkarzy była natychmiastowa, jeszcze przed końcem pierwszej połowy do wyrównania doprowadził Krzysztof Troczyński. Po zmianie stron mimo kilku bardzo dobrych sytuacji Korony wynik nie uległ zmianie.

Skład: M.Wendt - M.Kołodziejczyk, M.Andrzejczak, R.Bury, K.Urbański - B.Antosik, M.Dąbrowski, M.Trzebny, S.Liszka - K.Troczyński

Zagrał również: M.Hudziński