Z Fortuną Wieleń w czwartej kolejce

Korona Stróżewo w czwartej kolejce klasy okręgowej zagra na wyjeździe z Fortuną Wieleń. Początek meczu w niedzielę o godzinie 15:00.

W końcu się przełamać

W trzech kolejkach ligowych koroniarze trzykrotnie zremisowali odpowiednio z Sokołem Damasławek, Polonią Chodzież i Wenusem Jędrzejewo. Po każdym spotkaniu był duży niedosyt, jednak tamte mecze to już historia i trzeba skupić się na kolejnym przeciwniku. W środę Korona odniosła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, było to jednak spotkanie w ramach Pucharu Polski. W spotkaniu z Radwanem Lubasz podopieczni Tomasza Gerke wygrali 3:1, teraz czas na pierwsze zwycięstwo w lidze.

Będą zmiany w składzie?

W spotkaniu pucharowym szansę gry dostali prawie wszyscy zawodnicy, którzy w ostatnim czasie grali mało lub w ogólę nie pojawili się na placu gry. Ze swoich zadań wywiązali się doskonale, czego efektem jest awans do kolejnej rundy. Trener może mieć “ból głowy” przed niedzielną konfrontacją, bo niektórzy zawodnicy zagrali bardzo dobrze, dając jasny sygnał, że nie zadowala ich siedzenie na ławce. Przeciwko Fortunie zabraknie Wojciecha Siwka, czyli kapitana drużyny. Natomiast pozostałych zawodników trener będzie miał do swojej dyspozycji.

Dobry początek Fortuny

Wygrana i dwa remisy, to bilans Fortuny Wieleń po trzech kolejkach. Z pięcioma punktami zajmują piąte miejsce w tabeli z bilansem bramkowym 6:5. Co ciekawe - dotychczasowe jedno zwycięstwo drużyna Fortuny zanotowała w spotkaniu z Wenusem Jędrzejewo, czyli drużyną, gdzie koroniarze w ostatniej kolejce punkty zgubili. Fortuna znajduje się także w grupie pięciu zespołów, które jeszcze nie poniosły porażki w bieżących rozgrywkach i zrobią wszystko, aby to się nie zmieniło w konfrontacji z Koroną Stróżewo.