Zmiany kadrowe

Miało ich nie być, a jednak są. Do Korony dołącza jeszcze jeden zawodnik, natomiast opuszcza dwóch. Przyszłość trzeciego nie jest znana.

Jako pierwszy barwy Stróżewskiego zespołu opuścił bramkarz Marek Wendt, który wrócił do rodzinnego klubu – Sokoła Szamocin. Jego strata nie będzie zbytnio odczuwalna, ponieważ grał zbytnio sporadycznie.

Jako drugi definitywnie odszedł Kamil Wojtecki, który zasilił Kłos Budzyń. Młody zawodnik charakteryzujący się szybkością grał przeważnie w juniorskich drużynach, natomiast na grę w seniorach nie miałby większych szans, dlatego sam zawodnik zdecydował sigrał w Lę odejść

Maciej Hudziński, to zawodnik, którego przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Istnieje możliwość, że będzie grał w Leśniku Margonin.

Trzecim nabytkiem Korony został Paweł Pańczyszyn. Boczny pomocnik ostatnimi czasy przywdziewał trykot Orkana Śmiłowo. Zawodnik ten z pewnością przyda się w zespole, który wniesie świeżość do drużyny.