Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
2:1
Wełna Skoki
Polonia Chodzież
2:1
OTPS Winogrady Poznań
Pogoń Łobżenica
5:1
Korona Stróżewo
Sparta Szamotuły
0:7
Wiara Lecha Poznań
Sparta Oborniki
2:2
Zamek Gołańcz
Błękitni Wronki
2:0
Przemysław Poznań
Concordia Murowana Goślina
0:0
AP Reissa Poznań
Noteć Czarnków
4:0
Leśnik Margonin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
5:1
Pogoń Łobżenica
Korona Stróżewo
5:3
Lubuszanin Trzcianka
Wełna Skoki
1:1
Błękitni Wronki
Polonia Chodzież
0:0
Sparta Oborniki
OTPS Winogrady Poznań
1:3
Wiara Lecha Poznań
Concordia Murowana Goślina
2:2
Przemysław Poznań
AP Reissa Poznań
2:4
Noteć Czarnków
Leśnik Margonin
2:2
Sparta Szamotuły
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Murowana Goślina
3:1
Wełna Skoki
Noteć Czarnków
3:0
Przemysław Poznań
Pogoń Łobżenica
2:1
Polonia Chodzież
Sparta Szamotuły
1:4
AP Reissa Poznań
Sparta Oborniki
4:0
OTPS Winogrady Poznań
Błękitni Wronki
0:3
Korona Stróżewo
Leśnik Margonin
1:1
Wiara Lecha Poznań
Lubuszanin Trzcianka
2:4
Zamek Gołańcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
5:1
Błękitni Wronki
Korona Stróżewo
0:0
Concordia Murowana Goślina
Wełna Skoki
0:2
Noteć Czarnków
Polonia Chodzież
0:2
Lubuszanin Trzcianka
Przemysław Poznań
4:3
Sparta Szamotuły
Sparta Oborniki
1:5
Pogoń Łobżenica
AP Reissa Poznań
4:2
Wiara Lecha Poznań
OTPS Winogrady Poznań
1:2
Leśnik Margonin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
6:1
Sparta Oborniki
Noteć Czarnków
3:3
Korona Stróżewo
Sparta Szamotuły
1:8
Wełna Skoki
Wiara Lecha Poznań
5:2
Przemysław Poznań
Leśnik Margonin
0:1
AP Reissa Poznań
Zamek Gołańcz
2:0
Concordia Murowana Goślina
Pogoń Łobżenica
5:1
OTPS Winogrady Poznań
Błękitni Wronki
1:3
Polonia Chodzież
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
1:2
Noteć Czarnków
Korona Stróżewo
0:2
Sparta Szamotuły
Wełna Skoki
0:5
Wiara Lecha Poznań
Polonia Chodzież
7:0
Concordia Murowana Goślina
Pogoń Łobżenica
3:3
Lubuszanin Trzcianka
Sparta Oborniki
1:2
Błękitni Wronki
OTPS Winogrady Poznań
1:3
AP Reissa Poznań
Przemysław Poznań
5:0
Leśnik Margonin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
5:2
OTPS Winogrady Poznań
Noteć Czarnków
3:0
Polonia Chodzież
Sparta Szamotuły
2:7
Zamek Gołańcz
Błękitni Wronki
4:1
Pogoń Łobżenica
Concordia Murowana Goślina
1:0
Sparta Oborniki
AP Reissa Poznań
0:1
Przemysław Poznań
Leśnik Margonin
2:2
Wełna Skoki
Wiara Lecha Poznań
3:1
Korona Stróżewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
1:1
Błękitni Wronki
Zamek Gołańcz
1:2
Wiara Lecha Poznań
Wełna Skoki
1:2
AP Reissa Poznań
Pogoń Łobżenica
1:1
Concordia Murowana Goślina
Sparta Oborniki
1:4
Noteć Czarnków
OTPS Winogrady Poznań
3:1
Przemysław Poznań
Korona Stróżewo
1:2
Leśnik Margonin
Polonia Chodzież
1:1
Sparta Szamotuły
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Czarnków
3:3
Pogoń Łobżenica
Sparta Szamotuły
0:7
Sparta Oborniki
Przemysław Poznań
1:2
Wełna Skoki
Błękitni Wronki
2:0
OTPS Winogrady Poznań
Concordia Murowana Goślina
2:1
Lubuszanin Trzcianka
AP Reissa Poznań
1:3
Korona Stróżewo
Leśnik Margonin
2:6
Zamek Gołańcz
Wiara Lecha Poznań
3:1
Polonia Chodzież
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
1:2
Noteć Czarnków
Zamek Gołańcz
4:1
AP Reissa Poznań
Pogoń Łobżenica
12:4
Sparta Szamotuły
Sparta Oborniki
2:3
Wiara Lecha Poznań
Błękitni Wronki
1:3
Concordia Murowana Goślina
OTPS Winogrady Poznań
2:1
Wełna Skoki
Polonia Chodzież
2:0
Leśnik Margonin
Korona Stróżewo
2:6
Przemysław Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
2:1
Korona Stróżewo
Sparta Szamotuły
0:3
Lubuszanin Trzcianka
Concordia Murowana Goślina
0:1
OTPS Winogrady Poznań
AP Reissa Poznań
3:2
Polonia Chodzież
Leśnik Margonin
2:0
Sparta Oborniki
Noteć Czarnków
5:0
Błękitni Wronki
Przemysław Poznań
3:1
Zamek Gołańcz
Wiara Lecha Poznań
8:3
Pogoń Łobżenica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
2:2
Wiara Lecha Poznań
Sparta Oborniki
2:1
AP Reissa Poznań
Błękitni Wronki
2:1
Sparta Szamotuły
Concordia Murowana Goślina
1:7
Noteć Czarnków
Pogoń Łobżenica
2:2
Leśnik Margonin
Polonia Chodzież
4:2
Przemysław Poznań
OTPS Winogrady Poznań
1:0
Korona Stróżewo
Zamek Gołańcz
5:3
Wełna Skoki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
2:4
Polonia Chodzież
Noteć Czarnków
9:2
OTPS Winogrady Poznań
Sparta Szamotuły
0:3
Concordia Murowana Goślina
Przemysław Poznań
2:3
Sparta Oborniki
AP Reissa Poznań
5:1
Pogoń Łobżenica
Leśnik Margonin
0:4
Lubuszanin Trzcianka
Korona Stróżewo
2:4
Zamek Gołańcz
Wiara Lecha Poznań
3:4
Błękitni Wronki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
2:0
AP Reissa Poznań
Noteć Czarnków
9:1
Sparta Szamotuły
Sparta Oborniki
3:2
Wełna Skoki
OTPS Winogrady Poznań
1:3
Zamek Gołańcz
Korona Stróżewo
1:2
Polonia Chodzież
Błękitni Wronki
1:1
Leśnik Margonin
Wiara Lecha Poznań
3:1
Concordia Murowana Goślina
Pogoń Łobżenica
7:1
Przemysław Poznań
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
2:0
Polonia Chodzież
Wełna Skoki
2:3
Pogoń Łobżenica
Sparta Szamotuły
2:2
OTPS Winogrady Poznań
Przemysław Poznań
3:4
Lubuszanin Trzcianka
AP Reissa Poznań
3:1
Błękitni Wronki
Leśnik Margonin
2:0
Concordia Murowana Goślina
Korona Stróżewo
3:1
Sparta Oborniki
Wiara Lecha Poznań
0:7
Noteć Czarnków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
- : -
Noteć Czarnków
Zamek Gołańcz
- : -
Sparta Oborniki
Korona Stróżewo
- : -
Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Przemysław Poznań
- : -
Błękitni Wronki
AP Reissa Poznań
- : -
Concordia Murowana Goślina
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Polonia Chodzież
Wiara Lecha Poznań
- : -
Sparta Szamotuły
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Korona Stróżewo
Pogoń Łobżenica
- : -
Zamek Gołańcz
Sparta Szamotuły
- : -
Leśnik Margonin
Przemysław Poznań
- : -
Concordia Murowana Goślina
Sparta Oborniki
- : -
Polonia Chodzież
Błękitni Wronki
- : -
Wełna Skoki
Noteć Czarnków
- : -
AP Reissa Poznań
Wiara Lecha Poznań
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Korona Stróżewo
- : -
Błękitni Wronki
Wełna Skoki
- : -
Concordia Murowana Goślina
Polonia Chodzież
- : -
Pogoń Łobżenica
Przemysław Poznań
- : -
Noteć Czarnków
AP Reissa Poznań
- : -
Sparta Szamotuły
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Sparta Oborniki
Wiara Lecha Poznań
- : -
Leśnik Margonin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Polonia Chodzież
Leśnik Margonin
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Pogoń Łobżenica
- : -
Sparta Oborniki
Sparta Szamotuły
- : -
Przemysław Poznań
Błękitni Wronki
- : -
Zamek Gołańcz
Concordia Murowana Goślina
- : -
Korona Stróżewo
Noteć Czarnków
- : -
Wełna Skoki
Wiara Lecha Poznań
- : -
AP Reissa Poznań
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Stróżewo
- : -
Noteć Czarnków
Wełna Skoki
- : -
Sparta Szamotuły
Polonia Chodzież
- : -
Błękitni Wronki
Przemysław Poznań
- : -
Wiara Lecha Poznań
Sparta Oborniki
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Concordia Murowana Goślina
- : -
Zamek Gołańcz
AP Reissa Poznań
- : -
Leśnik Margonin
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Pogoń Łobżenica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Pogoń Łobżenica
Leśnik Margonin
- : -
Przemysław Poznań
Sparta Szamotuły
- : -
Korona Stróżewo
Błękitni Wronki
- : -
Sparta Oborniki
Concordia Murowana Goślina
- : -
Polonia Chodzież
AP Reissa Poznań
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Noteć Czarnków
- : -
Zamek Gołańcz
Wiara Lecha Poznań
- : -
Wełna Skoki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
- : -
Sparta Szamotuły
Korona Stróżewo
- : -
Wiara Lecha Poznań
Wełna Skoki
- : -
Leśnik Margonin
Polonia Chodzież
- : -
Noteć Czarnków
Pogoń Łobżenica
- : -
Błękitni Wronki
Przemysław Poznań
- : -
AP Reissa Poznań
Sparta Oborniki
- : -
Concordia Murowana Goślina
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
- : -
Korona Stróżewo
Sparta Szamotuły
- : -
Polonia Chodzież
Przemysław Poznań
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Concordia Murowana Goślina
- : -
Pogoń Łobżenica
AP Reissa Poznań
- : -
Wełna Skoki
Noteć Czarnków
- : -
Sparta Oborniki
Wiara Lecha Poznań
- : -
Zamek Gołańcz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Concordia Murowana Goślina
Zamek Gołańcz
- : -
Leśnik Margonin
Korona Stróżewo
- : -
AP Reissa Poznań
Wełna Skoki
- : -
Przemysław Poznań
Polonia Chodzież
- : -
Wiara Lecha Poznań
Pogoń Łobżenica
- : -
Noteć Czarnków
Sparta Oborniki
- : -
Sparta Szamotuły
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Błękitni Wronki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
- : -
Polonia Chodzież
Wełna Skoki
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Sparta Szamotuły
- : -
Pogoń Łobżenica
Przemysław Poznań
- : -
Korona Stróżewo
Concordia Murowana Goślina
- : -
Błękitni Wronki
AP Reissa Poznań
- : -
Zamek Gołańcz
Noteć Czarnków
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Wiara Lecha Poznań
- : -
Sparta Oborniki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Sparta Szamotuły
Zamek Gołańcz
- : -
Przemysław Poznań
Korona Stróżewo
- : -
Wełna Skoki
Polonia Chodzież
- : -
AP Reissa Poznań
Pogoń Łobżenica
- : -
Wiara Lecha Poznań
Sparta Oborniki
- : -
Leśnik Margonin
Błękitni Wronki
- : -
Noteć Czarnków
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
- : -
Pogoń Łobżenica
Korona Stróżewo
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Wełna Skoki
- : -
Zamek Gołańcz
Sparta Szamotuły
- : -
Błękitni Wronki
Przemysław Poznań
- : -
Polonia Chodzież
AP Reissa Poznań
- : -
Sparta Oborniki
Noteć Czarnków
- : -
Concordia Murowana Goślina
Wiara Lecha Poznań
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Leśnik Margonin
Zamek Gołańcz
- : -
Korona Stróżewo
Polonia Chodzież
- : -
Wełna Skoki
Pogoń Łobżenica
- : -
AP Reissa Poznań
Sparta Oborniki
- : -
Przemysław Poznań
Błękitni Wronki
- : -
Wiara Lecha Poznań
Concordia Murowana Goślina
- : -
Sparta Szamotuły
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Noteć Czarnków
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
- : -
Błękitni Wronki
Zamek Gołańcz
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Wełna Skoki
- : -
Sparta Oborniki
Polonia Chodzież
- : -
Korona Stróżewo
Sparta Szamotuły
- : -
Noteć Czarnków
Przemysław Poznań
- : -
Pogoń Łobżenica
Concordia Murowana Goślina
- : -
Wiara Lecha Poznań
AP Reissa Poznań
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Przemysław Poznań
Polonia Chodzież
- : -
Zamek Gołańcz
Noteć Czarnków
- : -
Wiara Lecha Poznań
Pogoń Łobżenica
- : -
Wełna Skoki
Sparta Oborniki
- : -
Korona Stróżewo
Błękitni Wronki
- : -
AP Reissa Poznań
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Sparta Szamotuły
Concordia Murowana Goślina
- : -
Leśnik Margonin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości