MO: Po święconce na Koronę, Zając rozda nagrody

W kolejnej kolejce ligi międzyokręgowej Korona Stróżewo powalczy o zwycięstwo na własnym boisku z Lechią Kostrzyn. Początek spotkania w sobotę o godzinie 16:00.

Po ostatnich porażkach sytuacja stróżewskiej drużyny w ligowej tabeli nie uległa poprawie. - Nie ma co spuszczać głów. Przed nami są kolejne spotkania i trzeba się na nich skupiać. Na tabelę będziemy patrzeć po ostatnim meczu w sezonie. Teraz liczy się tylko każde kolejne spotkanie - twierdzi Daniel Kryś, pomocnik Korony Stróżewo.

Tomasz Gerke w jutrzejszym spotkaniu będzie mógł liczyć na wracającego po drobnym urazie Mateusza Abrama. Jednak w kadrze meczowej zabraknie zmagającego się z urazem Wojciechem Skarupą oraz Tomasza Nijaka i Krystiana Urbańśkiego.

W ostatnim czasie do treningów wrócił Daniel Gapiński, który zagrał już nawet w Złotowie. Tam na boisku spędził raptem kilka minut, kiedy to w 87 minucie zmienił Macieja Dąbrowskiego. - Mam nadzieję, że moja dyspozycja z każdym kolejnym treningiem będzie rosła - mówi.

Lechia Kostrzyn w tym roku na rozegrane cztery kolejki dwukrotnie zremisowała, raz wygrała i raz z boiska schodziła pokonana. Porażka 8:3 z Wełną Skoki na inaugurację rundy wiosennej była dość bolesna, ale szybko zrehabilitowali się w kolejnym meczu, wygrywając 4:1 z Płomieniem Połajewo. Później kolejno zremisowali z Leśnikiem Margonin i Błękitnymi Wronki.

Jako ciekawostkę można dodać, że koroniarze ostatnie spotkanie wygrali właśnie z... Lechią Kostrzyn. W rundzie jesiennej na boisku rywala piłkarze Marka Trzebnego cieszyli się ze zwycięstwa po bramkach Krzysztofa Troczyńskiego oraz Radosława Jopp. Właśnie po tym meczu zaczęła się czarna seria, która trwa cały czas. Piłkarze gospodarzy wierzą, że jutru uda im się przerwać “klątwę”, która rozpoczęła się właśnie po konfrontacji z Lechią Kostrzyn.

Jutro także Wielka Sobota, a z okazji świąt Wielkanocnych dla kibiców przygotowano kolejne nagrody. Zając, czyli firma ELKOMP ufundował ekspres do kawy, narzędzie wielofunkcyjne oraz toster. Co należy zrobić, aby wziąć udział w losowaniu? Wystarczy przyjść na stadion i wziąć całkowicie darmową wejściówkę, które będą rozdawane przy wejściu na trybuny. To upoważni do losowania, które odbędzie się podczas przerwy.