Filip Konarski nie będzie piłkarzem Korony w kolejnym sezonie

Filip Konarski odchodzi z Korony Stróżewo. W kolejnym sezonie będzie reprezentował barwy Noteci Czarnków.

21-letni pomocnik do drużyny Marka Trzebnego dołączył rok temu z Nielby Wągrowiec, a w poprzednim sezonie był wyróżniającym się zawodnikiem, trafiając 16 razy do bramki przeciwnika. Tym samym był trzecim najlepszym strzelcem w zespole.

- Swój pobyt w Koronie uważam za bardzo udany. Z drużyną wywalczyliśmy awans do klasy międzyokręgowej, czyli cel został osiągnięty. Zagraliśmy sporo meczów na naprawdę dobrym poziomie. Strzeliłem dużo goli, które na pewno mnie cieszą. Tym samym ostatni rok będę wspominał bardzo dobrze – mówi popularny Konar.

Spośród ofert z różnych klubów grę w piłkę będzie kontynuował w Noteci Czarnków. – Miałem propozycje m.in. z Nielby Wągrowiec, w której spędziłem dużo czasu, ale Noteć była szybsza. Działacze i trener przedstawili mi bardzo dobrą ofertę, a zarazem wizję budowy drużyny na najbliższe lata – kończy.