Korona trenuje do nowego sezonu

Piłkarze stróżewskiego zespołu ostro przygotowywują się do nowego sezonu, a trener Marrek Trzebny nie zamierza dawać im taryfy ulgowej.

Koroniarze poprzednie rozgrywki zakończyli 23 czerwca. Zbyt długiego odpoczynku od piłki nie mieli, ponieważ w tym roku przygotowania rozpoczęli znacznie szybciej, niż to miało w latach poprzednich. To efekt szybszej inauguracji sezonu, spowodowanej wprowadzeniem reorganizacji rozgrywek przez WZPN.

Zawodnicy Korony od samego początku bardzo ciężko pracują. Trener kładzie duży nacisk pracy nad siłą, wydolnością oraz koordynacją. - Jak w latach poprzednich, na początku dużo biegamy. Jest ciężko, ale wiemy, że to przyniesie efekty – twierdzi Krystian Urbański.

Bartosz Antosik z kolei dodaje: - W pierwszym meczu kontrolnym dało się odczuć ostatnie treningi. W kolejnych sparingach może być podobnie, ale optymalna forma ma przyjść na początek sezonu.

Mecz kontrole w okresie przygotowawczym:

- 27.07.2018 rok, godzina 18:30, Korona Stróżewo - Derby Stara Łubianka
- 02.08.2018 rok, godzina 18:30, Korona Stróżewo - Kłos Budzyń