Jenox Akumulatory zakupił dresy dla najmłodszych

Przed pierwszym gwizdkiem sobotniego meczu odbyło się symboliczne przekazanie dresów dla młodzików, które zostały załatwione przez Marka Januchowskiego, przedstawiciela chodzieskiej firmy Jenox Akumulatory.

Najmłodsi adepci futbolu, na co dzień trenujący pod okiem Michała Andrzejczaka, kilkanaście dni temu otrzymali nowe dresy. Tym samym wszyscy będą mogli wyglądać jednakowo podczas treningów, meczów oraz turniejów.

Działamy #RazemDlaKorony i tym samym dresy udało się zakupić dzięki Przyjacielowi Korony Markowi Januchowskiemu, a wszystkie koszty pokryła firma Jenox. - Ogromnie cieszymy się oraz dziękujemy za ten zakup. Będziemy się starali w jak najlepszy sposób odwdzięczyć postawą na boisku - mówi Michał Andrzejczak, opiekun orlików oraz wiceprezes klubu.

Powiązana galeria: