Jest pierwsze wzmocnienie. Tomasz Nijak zawodnikiem Korony!

Sezon piłkarski 2017/2018 zakończył się kilka dni temu. Działacze Korony Stróżewo jednak nie próżnują i działają na rynku transferowym. Tym samym nowym zawodnikiem stróżewskiej drużyny został Tomasz Nijak, który w ostatnim czasie reprezentował Stelle Białośliwie.

25-letni pomocnik ma za sobą udany sezon. Był wiodącą postacią swojej drużyny. Tak więc nic w tym dziwnego, że wzbudził zainteresowanie innych klubów. Mimo kilku propozycji Tomek zdecydował się na grę w Koronie. – Myślę, że to odpowiedni klub do dalszego rozwijania się piłkarsko. Będzie to mój dopiero drugi klub, ponieważ Stellę opuszczam po 14 latach. Działacze klubu przedstawili mi swój projekt, który mi się spodobał i będę chciał być jego częścią – mówi.

W drużynie Stelli nie tylko odgrywał ważną rolę na boisku, ale również pełnił funkcję kapitana. Tomi – jak mówią na niego koledzy – teraz będzie chciał dać jak najwięcej drużynie prowadzonej przez Marka Trzebnego. – Niestety, nie miałem jeszcze okazji poznać całej drużyny. Jednak zmieni to się na pierwszym treningu. Mam nadzieję, że dobrze mnie przyjmą i obierzemy wspólny cel, który zrealizujemy w stu procentach – wyjaśnia i dodaje: - Poprzez zaangażowanie na treningu będę chciał wywalczyć sobie miejsce w składzie, a później swoją wartość pokazać na boisku. Nikt z rywali nie położy się i nie odda za darmo trzech punktów. W każdym spotkaniu trzeba ostro walczyć i na boisku zostawić serce. Ja na pewno to będę robił.