Korona ma nowe koszulki. DM Ignasiak, dziękujemy!

Nie tak dawno zawodnicy stróżewskiego zespołu otrzymali nowe koszulki meczowe oraz polo, które zostały ufundowane przez firmę DM Ignasiak.

- Bardzo się cieszymy i ogromnie dziękujemy, że rodzinna firma Ignasiaków postanowiła zakupić dla naszych zawodników nowe koszulki meczowe oraz koszulki polo dla juniorów – mówi Tomasz Gerke.

Marek Trzebny, który jest trenerem seniorskiej oraz juniorskiej drużyny dodaje: - Jest to bardzo miły gest ze strony firmy DM Ignasiak. Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie koszulki przyniosą nam dużo szczęścia i za każdym razem, jak będziemy w nich grać, będziemy z boiska schodzić z trzema punktami. Natomiast juniorzy, którzy otrzymali polówki, bardzo się cieszą i również dziękują. Teraz podczas meczów wyglądamy jak profesjonalna druzyna

Nowe koszulki meczowe seniorów zdążyły już "zadebiutować". Piłkarze zagrali w nich już w wygranym spotkaniu 4:1 z Sokołem Damasławek.