Przyjaciel - osoba, która wspiera Cię w najważniejszych momentach.

Szanowni Przyjaciele Korony,

niespełna tydzień temu sezon piłkarski 2017/2018 dobiegł końca, który przyniósł nam wiele radości, ale też pojawiały się te gorsze chwile. Jednak za każdym razem potrafiliśmy się z nich wydostać z Waszym wsparciem.

Cel wyznaczony przed sezonem, czyli awans do klasy międzyokręgowej został wykonany. Po cichu liczyliśmy także, aby na stałe włączyć się do walki o awans do IV ligi. Niestety, po fantastycznej rundzie jesiennej, po której mieliśmy tyle samo punktów, co Orkan Śmiłowo, to runda wiosenna była już gorsza. Drużyna prowadzona przez Marka Trzebnego grała widowiskowo, jednak nie zawsze przenosiło się to na zdobycz punktową. Dlatego też w ostateczności zajęliśmy czwarte miejsce, ustępując Płomieniowi Połajewo, Sparcie Złotów oraz Orkanowi Śmiłowo.

Po zakończonym sezonie przyszedł czas na podsumowanie, natomiast nasi działacze nie próżnują i intensywnie pracują wraz ze sztabem szkoleniowym, aby do nowego sezonu być przygotowanym najlepiej, jak to możliwe.

Chcielibyśmy również nadmienić, że to, co osiągnęliśmy w ostatnich miesiącach, to nie tylko aspekty sportowe, ale również organizacyjne. Dzięki Waszemu wsparciu udało się zrealizować kilkanaście konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, które były prowadzone podczas spotkań, rozgrywanych na własnym obiekcie. Udało się znacznie poprawić frekwencję na naszym stadionie właśnie dzięki Wam. Co więcej – o naszych wspólnych akcjach zrobiło się nie tylko głośno w powiecie chodzieskim, ale również w całej piłkarskiej północnej Wielkopolsce. Nie są to słowa na wyrost, bo za każdym razem, nieważne gdzie jedziemy, to słychać bardzo pochlebne opinie na temat naszego organizacji klubu oraz zaangażowania wszystkich Przyjaciół.

To, co udało nam się w ostatnim czasie osiągnąć, to także Wasza ogromna zasługa. Nie bylibyśmy w tym miejscu, jakim jesteśmy obecnie, bez Was. Dlatego za to wszystko w imieniu kibiców, piłkarzy oraz działaczy bardzo DZIĘKUJEMY! Pamiętajcie, że działamy cały czas #RazemDlaKorony i bądźcie z nami w kolejnym sezonie. Efekty przyjdą na pewno, zarówno na boisku, jak i poza nim.

Zarząd Korony Stróżewo