Korona ma nowego bramkarza

Korona Stróżewo pozyskała nowego bramkarza. Jest nim 34-letni Maciej Hudziński, który w poprzedniej rundzie grał w Unii Wapno. W rundzie jesiennej bramkę stróżewskiej Korony strzegli zarówno Damian Szacfer, jak i Eryk Wesołowski.

Wiele wskazuje na to, że żaden z tej dwójki na wiosnę nie zagra. Dlatego działacze Korony postanowili sprowadzić nowego golkipera.Chęć gry w drużynie Marka Trzebnego wyraził do niedawna bramkarz Unii Wapno, Maciej Hudziński. Zawodnik ten pojawił się już na Meczu Noworocznym i wtedy pojawiły się pierwsze wstępne rozmowy o jego możliwości gry dla Korony.

W kolejnych tygodniach Korona rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej, a na nich pojawił się Maciej, który zdołał już nawet zagrać w czterech meczach sparingowych z Kłosem Budzyń, Leśnikiem Margonin, Iskrą Wyszyny i Fortuną Wieleń.