Ławka nie zatrzymał swojej byłej drużyny, Korona 4:0 Iskra

Korona Stróżewo pewnie wygrała na własnym boisku z Iskrą Wyszyny 4:0. Bramki w tym spotkaniu zdobywali odpowiednio: Daniel Kozak, Mateusz Ćwiek, Daniel Kryś i Marcin Hadała.

Spotkanie rozpoczęło się tak, jak wszyscy przypuszczali - od ofensywnych akcji gospodarzy. Już w 1. minucie wynik spotkania powinien otworzyć Michał Andrzejczak, ale w dobrej sytuacji trafił w bramkarza. W kolejnych minutach golkiper gości jeszcze trzykrotnie zatrzymywał zawodników Korony. W 7. minucie Piotr Ławniczak w końcu skapitulował. Marcin Hadała był faulowany w polu karnym, a “jedenastkę” na gola zamienił Daniel Kozak. W 13 minucie ładną interwencją - ponownie - popisał się bramkarz przyjezdnych, broniąc strzał Michała Andrzejczaka z rzutu wolnego. W kolejnych minutach gra się zrobiła nieco chaotyczna i obfitowała w dużo niedokładnych podań ze strony gospodarzy. Z kolei goście starali się zagrozić bramce z kontrataku lub stałym fragmencie gry, jednak bezskutecznie. Jeszcze przed przerwą koroniarze podwyższyli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Ćwiek. .

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Stroną dominującą byli piłkarze Tomasza Gerke, co zostało udokumentowane trzecią bramką w 59. minucie. Ładną akcję wykończył Daniel Kryś. Kilkanaście minut później było już 4:0, a swoją bramkę zdobył Marcin Hadała, wykorzystując dobre dośrodkowanie z lewej strony od Wojciecha Siwka. Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, ale w dogodnych sytuacjach mylili się gospodarze lub byli zatrzymywani przez dobrze dysponowanego tego dnia Piotr Ławniczaka.

Korona Stróżewo 4:0 Iskra Wyszyny
7 min. Daniel Kozak
37 min. Mateusz Ćwiek

59 min, Daniel Kryś

65 min. Marcin Hadała

Skład: Patryk Palacz - Sebastian Mikołajczak (65’ Krystian Urbański), Norbert Trzebny, Kamil Kosiński, Wojciech Siwek - Marcin Hadała, Daniel Kozak (68’ Radosław Jopp), Daniel Kryś, Tomasz Nijak (60’ Daniel Gapiński), Mateusz Ćwiek (72’ Mikołaj Siatkowski) - Michał Andrzejczak (55’ Oskar Wituchowski)

Ławka rezerwowych: Kacper Nowak, Krystian Urbański, Oskar Wituchowski, Radosław Jopp, Mikołaj Siatkowski, Daniel Gapiński

Wypowiedzi pomeczowe:

- Daniel Gapiński, pomocnik Korony Stróżewo: Tak naprawdę nie ma co dużo mówić, spotkanie bez większej historii... Najważniejsze były trzy punkty i to zadanie zostało wykonane. Skupiamy się na kolejnych meczach, aby w nich powalczyć o jak najlepszy rezultat.